Spójrz na rzeczywistość zupełnie nowym okiem!

Nazwa ,,teleskop” pochodzi z greki, gdzie ,,tele” oznacza daleko, a ..skopos” znaczy widzieć. Najdroższy teleskop na Ziemi nazywa się The Hubble Space Telescope i kosztuje 2.1 miliarda $. Nasz Smartfonowy Teleskop na szczęście jest o wiele bardziej poręczny i przede wszystkim dostępny dla każdego.

Niewielki rozmiar – ogromny efekt
Smartfonowy Teleskop o średnicy 11.5 cm (4.5 cala) wyposażony został w 10-krotny zoom optyczny, dzięki czemu pozwala nagrywać i robić zdjęcia ze znacznie większej odległości niż przy pomocy standardowego aparatu w telefonie. To świetny sposób na zaskoczenie znajomych swoimi pięknymi zdjęciami z podróży, a także na stworzenie kolejnych wspomnień do rodzinnego albumu.

Kompatybilny także z tabletami
Smartfonowy Teleskop jest kompatybilny z większością smartfonów i tabletów, a do tego bardzo prosty w obsłudze – wystarczy, że zamocujesz klips z teleskopem na telefonie czy tablecie niczym klamerkę na praniu. Zwróć szczególną uwagę, aby okienko Teleskopu idealnie nachodziło na tylną kamerę w telefonie, ponieważ dzięki temu unikniesz zaciemnionych boków na zdjęciach czy nagraniach.

Trójnożny statyw w zestawie
Do zestawu dołączony został także statyw trójnożny w celu jeszcze lepszej stabilizacji smartfona, dzięki czemu zrobione zdjęcia będą jeszcze lepszej jakości i przede wszystkim bardziej ostre. Smartfonowy Teleskop stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w podróży i nie tylko. Gwarantujemy, że gdy tylko zaczniesz go używać, nie będziesz mógł się z nim rozstać.

Idealny prezent dla podróżników
Smartfonowy Teleskop Discovery Channel to świetny prezent dla wszystkich, którzy lubią robić zdjęcia i chcą, aby były one wyjątkowe i najlepszej jakości bez wydawania mnóstwa pieniędzy na lustrzankę, a później dźwigania jej niczym wielbłąd. Teleskop Discovery gwarantuje wspaniałe zdjęcia przy użyciu tylko własnego telefonu.

Produkty Discovery Channel

Discovery to licencjonowana marka gadżetów, której celem jest tworzenie ciekawych, edukacyjnych produktów inspirowanych kanałem Discovery. Ma na celu zabawę, fascynację i oświecenie, pomagając dorosłym i dzieciom w nauce i odkrywaniu więcej na temat otaczającego ich świata poprzez zabawę, na podstawie gadżetów i gier. Discovery Channel jest rozpoznawalną marką na całym świecie i od ponad 30 lat zajmuje się edukacją rodzin. The Discovery Smartphone Telescope to oficjalnie licencjonowany produkt Discovery Channel.

Kupisz tutaj