Jeżeli Twoim najskrytszym życzeniem jest zostanie jednorożcem – jest to właśnie możliwe! Wszystko za sprawą Piżamy Kigurumi o niesamowitym designie nawiązującym do tych mitycznych i słodkich zwierząt. Jednorożce mają naprawdę wielką moc i mogą zdziałać cuda. Do tego podejrzewamy, że jeżeli udałoby nam się zobaczyć kiedyś jednego, prawdopodobnie zaczęlibyśmy wymiotować tęczą. Piżama Kigurumi Jednorożec to bardzo modne wdzianko i wbrew pozorom, nie jest przeznaczona wyłącznie do przemieszczania się z sypialni do kuchni (choć taka była pierwotna funkcja). W Japonii i na Zachodzie trwa szał na ubranka Kigurumi i nikogo nie dziwi minięcie się na pasach drogowych z jednorożcem, pandą lub Pikachu. Co więcej, nawet Rita Ora, Cara Delevinge czy Rihanna pokazują się w tych uroczych kombinezonach.

Piżama Kigurumi Jednorożec w kolorze tęczowo-różowym (bardziej różowego już nie ma), wyróżnia się puszystym ogonkiem i grzywą, natomiast na kapturze umieszczony jest wielki kręcony róg (co za niespodzianka!?). Całość zapina się na guziki, a na rękawach i nogawkach znajdują się ściągacze. Kigurumi z założenia była tak zwaną „podomką”, więc Twój prawidłowy rozmiar będzie wyglądał na Tobie trochę workowato i śmiesznie – ale tak właśnie ma wyglądać. Wszystkie Kigurumi wykonane są SuperSoft mikrofibry, dzięki czemu są bardzo przyjemne i ciepłe – znakomicie zachowują właściwości termoregulacyjne.

Piżamę Jednorożec możesz założyć wszędzie – bo po co przejmować się konwenansami, kiedy można wyglądać jak jednorożec? Marzenia nie czekają wiecznie! I tak ciepłą jesienno-zimową piżamkę możesz śmiało przywdziać na koncert lub festiwal muzyczny, bal karnawałowy, imprezę lub domówkę, konwenty Anime, zloty nerdów i geeków i każdą dowolną okazję, na której chcesz pokazać jak dalece uciekasz od szarego świata, a jak bliski jest Ci świat, w którym żyją jednorożce.

Kupisz tutaj