Spójrz na świat w zupełnie nowy sposób!

Oglądaj obiekty, jak nigdy dotąd dzięki genialnemu obiektywowi z 30-krotnym zoomem optycznym. To doskonały sposób na badanie otaczającego świata dla dużych i małych. Eksploruj otoczenie i dziką przyrodę, a nawet przedmioty codziennego użytku w domu i oglądaj je w sposób, który jest nieosiągalny dla ludzkiego oka bez mikroskopu!

Jak działa Smartfonowy Mikroskop?
Obiektywy do mikroskopu służą do zginania promieni świetlnych. Dzięki nim możesz zobaczyć mniejszą część obiektu, ale w znacznie większej skali. Mikroskop używa aparatu w Twoim smartfonie i jest kompatybilny z większością modeli.
Discovery to licencjonowana marka gadżetów, której celem jest tworzenie ciekawych, edukacyjnych produktów inspirowanych kanałem Discovery. Ma ona na celu zabawę, fascynację i naukę, pomagając dorosłym i dzieciom w odkrywaniu więcej na temat otaczającego ich świata poprzez zabawę,  przy użyciu gier. Discovery Channel jest rozpoznawalną marką na całym świecie i od ponad 30 lat zajmuje się edukacją rodzin. Samrtfonowy Mikroskop  to oficjalnie licencjonowany produkt Discovery Channel.
Smartfonowy Mikroskop to idealny prezent dla każdego ciekawego otaczającego go świata. Mikroskop może też zostać wykorzystany jako narzędzie do nauki i odkrywania świata bez wydawania pieniędzy na drogi sprzęt.

Kupisz tutaj