Przynieś kawałek kosmosu do swojej sypialni! Nie musisz już podążać śladami Neil’a Armstronga lub angażować Minionków, aby ściągnąć Księżyc do swojego domu. Dzięki tej lampce będziesz mieć wrażenie, że Księżyc świeci tylko dla Ciebie!

Oryginalna lampka łudząco przypominająca fakturą powierzchnię Księżyca wykonana została z tworzywa sztucznego bardzo wysokiej jakości. Produkuje się ją w technologii drukowania 3D. Do zestawu dołączono składaną drewnianą podstawkę o designerskim kształcie, na której można umieścić lampkę. Dzięki specjalnemu uchwytowi można ją również zawiesić.


Lampka Księżyc na podstawce ma opcję dwóch trybów świecenia. W trybie „Auto” możesz poczuć się jak prawdziwy magik – włączanie, przyciemnianie i wyłączanie lampki odbywa się za pomocą dotyku dłoni. Tryb „On” pozwala, dzięki przyciskowi na zmianę odcienia światła w trzech wariantach: jasny biały, ciepły biały, księżycowy biały. Lampkę ładuje się za pomocą kabla USB przez ok. 2-3 h, aby potem cieszyć się jej niesamowitym światłem nawet do 6 godzin. Lampka Księżyc stwarza niepowtarzalny klimat w każdym pokoju.

 

Kupisz tutaj