Twój kot to prawdziwy król i władca waszego domu czy mieszkanka? W takim razie koniecznie musisz sprezentować mu tron godny Waszego Jegomościa! I to nie byle jaki, bo rodem z kultowego serialu Gra o Tron!

To świetny gadżet dla wszystkich fanów Gry o Tron! Ten duży i przytulny tronu dla Twojego zwierzaka będzie idealną demonstracją władzy w Waszym domu. Każdy gość od razu będzie wiedział, kto tu rządzi. A kto wie… może dzięki temu nonszalanckiemu ,,łóżeczku” Twój kot stanie się gwiazdą Instagrama, a Ty jego managerem? Wrota kariery mogą stanąć przed Wami otworem!

Tron wykonany jest z miękkiego materiału (guma piankowa) z wykorzystaniem wewnętrznej konstrukcji. Pokryty miękkim materiałem. Ozdobiony mieczami pomalowanymi w kolorze srebrnym wraz ze srebrnymi wstążkami. Wszystko to jest uzupełnione miękką poduszką. Wykonany jest z jasnego i ciemnoszarego koloru. Poduszka wypełniona powietrzem – sintepon, kocięta lubią masować go łapkami. Тron ma też poręcze – pokryte srebrnym materiałem – koty lubią leżeć w środku i chować się, bo tworzą one przytulne wnętrze i przypominają pudło – które koty tak bardzo kochają.

Sam pewnie pozazdrościsz Twojemu kotu lub psu, że ma tak wspaniały dom. A te meble dla kotów z pewnością dopełnią twoje wnętrze.

Kupisz tutaj