Znasz kogoś, kto nawet na wakacjach nad wodą nie może przestać myśleć o górach? Dmuchana ścianka to coś dla takich szaleńców!

Wspinaczka kojarzy nam się raczej z górami niż z morzem czy jeziorami – jednak, pomysłodawcy tej oto ścianki mocno wyszli poza ten stereotyp i stworzyli ściankę wspinaczkową, którą umieszcza się na… wodzie! A jakby tego było mało – ścianka z jednej strony ma ogromną zjeżdżalnię! Sami zobaczcie!

Gigantyczna ścianka wspinaczkowa wyposażona jest w dmuchawę RapidFlate i pompę elektryczną, które szybko napełniają i opróżniają ścianę, a także zestaw schodów morskich i 3 maty wejściowe do ścielenia, które pozwalają łatwo wydostać się z wody i wejść na ściankę wspinaczkową. Morskie schody i maty wejściowe ułatwiają również dzieciom na wskakiwanie na ścianę i zjeżdżanie z niej.

Opatentowany system napompowania RapidFlate napełni gigantyczną ściankę wspinaczkową sześciokrotnie szybciej niż przy standardowych zaworach, co oznacza, że możesz wypłynąć na jezioro i zacząć wspinać się i ślizgać o wiele szybciej. Ten sam system RapidFlate pozwoli również na bardzo szybkie spuszczenie powietrza, gdy znudzi Ci się zabawa.

Całkowite napełnienie urządzenia zajmuje tylko 20 minut, ale jego rozpakowanie, nadmuchanie, transport i zakotwiczenie w wodzie zajmuje około 6 godzin. Na szczęście ścianka może zostać na wodzie przez cały sezon.

 

Kupisz tutaj